Centriraj karijeru

Objavljeno sreda, 05 novembar 2014

Univerzitetski centar za razvoj karijere i savetovanje studenata, organizuje od 04. do 21. novembra 2014. godine događaj pod nazivom "Centriraj karijeru" u okviru Tempus CareerS projekta. Cilj ovog događaja je da se studentima i diplomcima Univerziteta u Novom Sadu pruže karijerne edukacije van formalnog obrazovanja i na taj način unaprede njihova znanja, veštine i sposobnosti radi bolje pripreme za tržište rada. Događaj je podeljen na dva dela: Nedelja radionica (04. - 11. novembar) i Predavanja poslodavaca (12. - 21. novembra).

Edukacije su besplatne.

Prijave za Nedelju radionica se vrše slanjem mejla na Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. sa subject-om mejla Prijava za radionice. Telo mejla treba da sadrži vaše ime i prezime, sa kog fakulteta i smera ste i za koje radionice se prijavljujete. Broj mesta je ograničen! Prvih 25 prijavljenih će imati mogućnost da učestvuju na radionicama; oni će biti pravovremeno obavešteni o učestvovanju, te se mole da na vreme jave ukoliko ne budu u mogućnosti da dođu na radionicu. Radionice, kao i predavanja će biti održane u novoj Centralnoj zgradi Univerziteta u Novom Sadu (Dr Zorana Đinđića 1).

Predavanja poslodavaca će se odvijati u periodu od 12. do 21. novembra, a naknadno će biti postavljene infomacije o terminima i temama.

Više informacija na linku.