Srpska asocijacija menadžera - Na praksi SAM

Objavljeno četvrtak, 01 januar 2009

Nakon potpisivanja sporazuma o saradnji između Srpske asocijacije menadžera (SAM) i Univerziteta u Novom Sadu, započeo je proces realizacije uključivanja studenata u program studentske prakse Na praksi SAM u kompanijama čiji su menadžeri, vlasnici i rukovodioci članovi Asocijacije.
Ucešce u Programu Na praksi SAM predstavlja jedinstvenu priliku za sticanje radnog iskustva i praktičnog znanja. U okviru projekta Na praksi SAM studentima završnih godina i apsolventima se pruža mogućnost da obavljaju praksu u trajanju od 3 meseca sa mogućnošću zaposlenja nakon obavljene prakse.
Pozivaju se zainteresovani studenti da svoju biografiju i motivaciono pismo pošalju na Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
Konkurs je otvoren do kraja godine.