Coca-Cola talenti

Objavljeno sreda, 03 novembar 2010

Dugoročni program "Coca-Cola talenti" pokrenula je kompanija Coca-Cola Hellenic Srbija u partnerstvu sa Ministarstvom prosvete Republike Srbije 2006. godine i namenila ga je najboljim studentima. Program je pomogla Narodna kancelarija predsednika Republike, a od ove godine i Univerziteti u Beogradu, Kragujevcu, Nišu, Novom Sadu, Novom Pazaru i Prištini. Pored studentskih organizacija koje tradicionalno podržavaju program - AIESEC, AEGEE, Studentska unija Srbije, ESTIEM, EESTEC i BEST, priključile su se i organizacije - SUPRA, TIM, ESF, IAAS, NAPSER i IFMSA Srbija. Projekat su podržali i Univerzitetski centar za studente sa hendikepom Univerziteta u Beogradu, Centar za razvoj karijere, Beogradska otvorena škola, NGO Initiatives, kao i medijski partneri Infostud, B92 i 24 sata.

Izabrani studenti imaće mogućnost da rade u poslovnom okruženju i da se oprobaju u radu na sedam različitih realnih projekata iz oblasti najbližih njihovom profesionalnom interesovanju. Takođe, programom je obuhvaćena i novčana podrška u iznosu od 2.000 evra po godini studija.