KONTEH - Sajam zapošljavanja i stručnih praksi

Objavljeno utorak, 31 maj 2011

KONTEH predstavlja jedinstveni sajam, koji pored prilika za zapošljavanje od prošle godine nudi i raznovrsnu ponudu stručnih praksi, i kao takav može da poveže kompanije sa dve bitne tačke za njihov razvoj: obrazovnim institucijama i ljudskim resursima (studentima, odnosno diplomcima kao kandidatima za posao). Sajam zapošljavanja i stručnih praksi KONTEH pruža kompanijama mogućnost da se predstave i upoznaju sa najkvalitetnijim visoko obrazovnim kadrom koji dolazi sa Univerziteta u Novom Sadu i to kroz direktan kontakt sa zainteresovanim studentima i diplomcima tokom dva dana trajanja sajma, gde se kompanijama nudi mogućnost obavljanja prvog intervjua već na licu mesta. Takođe, neposredno pre i nakon završetka sajma svi zainteresovani studenti i diplomci imaće mogućnost da svoju biografiju ostave u elektronskoj formi u našu bazu kadrova.