Predstavljanje Vodiča kroz diplome i predavanje Kako da se pripremite za buduću karijeru

Objavljeno ponedeljak, 02 mart 2015

Pozivamo na predstavljanje novog informativnog materijala za poslodavce „Vodič kroz diplome“, koji je nastao kao rezultat zajedničkog rada partnera iz konzorcijuma Tempus projekta „Razvoj karijernog vođenja u cilju unapređenja visokog obrazovanja u Srbiji“ www.careers.ac.rs a kao odgovor na potrebe poslodavaca u pogledu informacija o novim studijskim programima i uopšte novinama koje donose reforme visokog obrazovanja u Srbiji.
Sadržaj Vodiča ima za cilj da doprinese boljoj informisanosti poslodavaca o reformisanim studijskim programima na univerzitetima u Srbiji i njihovom lakšem prepoznavanju novih obrazovnih profila i diploma svojih sadašnjih i budućih zaposlenih sa visokom stručnom spremom.

Radi predstavljanja Vodiča javnosti u Srbiji, biće organizovan skup na Univerzitetu u Novom Sadu u sredu, 11.mart 2015. u 13 časova na Univerzitetu u Novom Sadu (Dr Zorana Đinđića 1, Novi Sad), sala za sednice na I spratu.

Molimo Vas da nam potvrdite svoj dolazak putem onlajn formulara na linku: http://goo.gl/seL3zP