Nedelja promocije Univerzitetskog centra za razvoj karijere i savetovanje studenata na Univerzitetu u Novom Sadu

Objavljeno sreda, 14 novembar 2012

Organizovana je promocija Univerzitetskog centra za razvoj karijere i savetovanje studenata na fakultetima Univerziteta u Novom Sadu od 24. oktobra do 05. novembra 2012. godine. Promocije su održane po sledećem rasporedu:

• 24. 10. - Tehnološki fakultet,
  • 26. 10. - Fakultet tehničkih nauka,
  • 29. 10. - Poljoprivredni fakultet,
  • 30. 10. - Prirodno-matematički fakultet,
  • 31. 10. - Medicinski fakultet,
  • 01. 11. - Filozofski fakultet,
  • 02. 11. - Ekonomski fakultet,
  • 05. 11. - Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja.

Studenti su imali priliku da se upoznaju sa aktivnostima Centra, da popune registacioni ormular za mailing listu, donesu svoj CV i čekiraju ga na licu mesta. Takođe su mogli da dobiju korisne informacije o aktuelnim praksama, stipendijama i konkursima od praktikantkinja iz Centra. Na štandu su bile dostupne brošure sa savetima o razvoju karijere, kao što su: Donošenje odluka, Umrežavanje, Bez ideje o karijeri, Rad u malim i srednjim preduzećima, Govor tela u poslovnoj komunikaciji i drugo.

Studenti su bili veoma zainteresovani za aktivnosti Univerzitetskog centra za razvoj karijere i savetovanje studenata. Registrovan je veliki broj studenata koji su postali korisnici usluga Centra kao što su individualno savetovanje, besplatne radionice, čekiranje CV-a. Najveći broj studenata se prijavio na mailing listu preko koje dobijaju mnogobrojne korisne i aktuelne informacije.