Centar na sajmu edukacije, praksi i poslova "Moj prvi posao" na Fakultetu tehničkih nauka

Objavljeno četvrtak, 22 novembar 2012

Dvodnevni sajam edukacije, prakse i poslova „Moj prvi posao“ održao se po prvi put na Fakultetu tehničkih nauka u Novom Sadu, 21. i 22. novembra 2012. godine.

Na ovogodišnjem sajmu predstavilo se oko 20 kompanija i organizacija koje studenitma nude različite vrste poslova i praksi (Univerexport, Erste banka, Vega IT, Crater studio, JKP Informatika, Privredna Komora Srbije i druge). Među njima predstavio se i Univerzitetski centar za razvoj karijere i savetovanje studenata.

Na svečanom otvaranju, 21. novembra, obratili su se: prof. dr Filip Kulić, prodekan za nauku i međunarodnu saradnju Fakulteta tehničkih nauka, Goran Sečujski – član gradskog veća za privredu, kao i Juvenal Bispo Monteiro, strani investitor.

Univerzitetski centar za razvoj karijere i savetovanje studenata je tokom dva dana sajma, promovisao svoje usluge i registrovao nove članove na licu mesta.