msg global solutions program za talente

Objavljeno petak, 03 jul 2015

msg global solutions program za talente
za diplomce, apsolvente i studente IT usmerenja
Kompanija msg global solutions South East Europe je deo kompanije msg group, koja poseduje preko 30 godina iskustva u oblasti IT konsaltinga i integracije sistema. Sa predstavništvima u SAD, Brazilu, Indiji, Koreji, Singapuru, Filipinima, Švajcarskoj, Nemačkoj, Italiji, Holandiji, Velikoj Britaniji, Španiji i Srbiji, svojim klijentima obezbeđujemo fokusiranu strategiju, savetovanje u okviru procesa i aplikacija, kao i fleksibilna IT rešenja koja odražavaju standarde i zahteve tržišta.

• Izučavanje i obuku u oblasti poslovnih procesa osiguranja,
  • Izučavanje i obuku u oblasti analize rizika i usklađivanja regulatornih izveštaja o ukupnom poslovanju osiguravajucih društava,
  • Obuku u oblasti SAP softverskih rešenja za industriju osiguranja (SAP FSPM, SAP FSCM, SAP FSCD, SAP FSICM), Insurance Analyzer i SAP Netweaver-Technology platforme,
  • Obuku u oblasti hybris E-Commerce rešenja,
  • Obuku u oblasti SAP HANA i Cloud tehnologije,
  • Konfiguraciju i prilagođavanje SAP rešenja specifičnim zahtevima klijenata
  • Kandidatima su na raspolaganju dve vrste programa:
    a) Tromesečni plaćeni program za diplomce i apsolvente, sa punim radnim vremenom tokom 3 meseca trajanja. Početak programa planiran je za avgust 2015. godine.
    b) Tronedeljni program za studente četvrte godine, za koji bi tačan period pohađanja bio dogovoren u skladu sa interesovanjima za određenu temu i ujedno usklađen sa planom tromesečnog programa

Prijava se obavlja slanjem biografije na engleskom jeziku na e-mail Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.. Rok za prijavu je 10. jul 2015. godine. Proces selekcije, koji obuhvata intervjue i proveru praktičnog znanja, obaviće se nakon prijave kandidata.