Centriraj karijeru - jun 2015. godine

Objavljeno petak, 12 jun 2015

Univerzitetski centar za razvoj karijere i savetovanje studenata,  organizovao je od 03. do 09. juna 2015. godine događaj pod nazivom Centriraj karijeru - Nedelja radionica. Cilj ovog događaja je bio da se studentima i diplomcima Univerziteta u Novom Sadu pruže karijerne edukacije van formalnog obrazovanja i na taj način unaprede njihova znanja, veštine i sposobnosti radi bolje pripreme za tržište rada.

Događaj je ovog puta održan samo u formi Nedelje radionica od 03. do 09. juna 2015. godine u Centralnoj zgradi Univerziteta u Novom Sadu. Radionice su bile besplatne. Teme koje su bile predstavljene na Nedelji radionica su: Priprema za intervju za posao, Pisanje CV-ja i motivacionog pisma, Aktivno traženje posla, Asertivna komunikacija u poslovnom okruženju, Priprema za javni nastup i Suočavanje sa dnevnim mikrostresorima.