Nedelja radionica

Objavljeno četvrtak, 05 maj 2016

Poštovani studenti i diplomci Univerziteta u Novom Sadu,

Univerzitet u Novom Sadu, Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata, organizuje od 17. do 20. maja 2016. godine događaj pod nazivom Centriraj karijeru. Cilj ovog događaja je da se studentima i diplomcima Univerziteta u Novom Sadu pruže karijerne edukacije van formalnog obrazovanja i na taj način unaprede njihova znanja, veštine i sposobnosti radi bolje pripreme za tržište rada.

Radionice u kojima ćete moći da učestvujete su sledeće:

1. Priprema za intervju za posao - 17. maj 2016. 13h-15h, voditelji: Sanja Vladisavljević i Jelena Vesić

2. Prezentacione veštine - 18. maj 2016. 11h-13h, voditelji: Dijana Došić i Mladen Lukajić

3. Govor tela u poslovnoj komunikaciji - 19. maj 2016. 11h-13h, voditelji: Miljana Milanković i Stefani Đurović

4. Donošenje odluka - 20. maj 2016. 11h-13h, voditelj: Jelena Đokić

Edukacije su besplatne. Prijave se vrše jednostavnim prijavljivanjem na sajtu Centra za razvoj karijere.

Radionice će biti održane u Centralnoj zgradi Univerziteta u Novom Sadu (Dr Zorana Đinđića 1), u multimedijalnoj sali na I spratu.

Dođite da naučite nešto novo i unapredite veštine potrebne u savremenom svetu rada. Vidimo se na radionicama!